Добро пожаловать на Новости образования 10.05.2021 г. | 01:56

Якими повинні бути учнівські зошити?

  • 22.08.2016 г. | 13:28
Підготовка дитини до шкільних занять для більшості батьків здасться досить клопіткою заняттям. Потрібно не тільки купити ранець і форму, а й забезпечити школяра набором необхідних канцтоварів, серед яких найбільш важливими є зошити. Від них безпосередньо залежить комфорт навчання і швидкість засвоєння нових знань.

Будь-який учнівський зошит повинен поєднувати в собі набір таких якостей: як зручність, привабливий зовнішній вигляд і міцність конструкції. У ньому не повинні випадати листи, і використовуватися щільний папір. Вся якісна продукція цього виду повинна повністю відповідати прийнятим ГОСТам 12063-89 і 13309-9.
На що слід звернути увагу, коли вам потрібно купити зошити для 1 класу

Перед покупкою слід уважно оглянути цей канцелярський виріб і перевірити наступне:

    Обкладинка повинна бути не однотонної, але і не містити яскравих малюнків, які будуть відволікати дитину під час занять. Учні середньої та старшої школи цілком можуть дозволити собі вироби з зображенням відомих акторів кіно і персонажів мультиплікаційних фільмів. А ось вибираючи зошити для самих маленьких краще зупиняти свій вибір на непомітних фонових малюнках. Також обкладинка повинна бути щільною і мати трохи округлені краї, що дозволить значно збільшити експлуатаційний термін виробу.
    Якість паперу і нанесених ліній. Листи в хороших зошитах для навчання не повинні бути глянцевими і блискучими. Вони повинні мати матово білий колір, який не буде дратувати очі учня чи втомлювати їх. Ідеальна разлиновка повинна бути виконана блідо-синім кольором. Він найбільш позитивно впливає на здоров'я очей дитини.
    Щільність паперу. Зазвичай цей параметр вказується на зворотному боці обкладинки. Він повинен знаходитися в проміжку між 55 м на кв. м. і 75 р на кв.м ..
    Вартість. Для учнів молодших класів не варто купувати дорогі закордонні зошити вищого класу. Велика ймовірність, що батькам часто доводиться міняти ці канцелярські товари. Слід вибирати вироби в середній ціновій категорії та віддавати перевагу наборам. За допомогою такого підходу можна буде заздалегідь заготовити необхідну кількість зошитів на весь навчальний рік без особливих витрат.

Щоб перевірити якість товару слід прочитати інформацію з останньої сторінки. Там в обов'язковому порядку повинні розташовуватися дані про країну, де він був проведений, його торгову марку і повної інформації про сертифікат якості

Якими повинні бути учнівські зошити? | 0 Комментарии | Создать учётную запись

Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.


Функции пользователя

Войти

С нами:

Гости: 9

Лучшее


Что нового

СТАТЬИ за последние 24 часов

Новых статей нет

КОММЕНТАРИИ за последние 2 дней

Нет новых комментариев

Poll

Независимое тестирование

Как Вы считаете, улучшило ли качество образования в Украине внедрение независимого тестирования?

  •  Да
  •  Нет
  •  Сложно сказать

Результаты
Other polls | 1,251 voters | 10 Комментарии