Добро пожаловать на Новости образования 10.05.2021 г. | 00:47

Нові зошити для 2 класу за новою програмою 2016 року.

  • 15.08.2016 г. | 08:57
Багато батьків зітхають з полегшенням після закінчення першого класу, але насправді з кожним роком програма стає деталі складнішою, адже до неї додаються нові предмети.

До того ж не стоїть на місці й програма, постійно змінюючи вимоги.

 Буквально перед кожним новим учбовим роком в Міністерстві освіти й науки запроваджуют нові зміни. Це потрібно для того, щоб школяри вже с початкових класів змогли підлаштуватися під сурові вимоги довколишнього світу з усіма його прогресивними змінами.

 В цьому році учням дещо пощастило: після кількох років навчання за новою програмою у 2016 році в Міністерстві освіти прийняли рішення розвантажити навчальну програму для учнів  перших класів.

 Слід за першочками оновлену програму запровадили і серед більш просунутих учнів – ті, що пішли у другий клас. Тому завчасно купити зошити для 2 класу дуже важливо.

 Проте певні нововведення все ж залишилися – наприклад, на другий рік навчання школяри продовжуть вчити англійську мову, а також програма доповнюється новим курсом – інформатикою.

 Обираючи учбові зошити обов’язково слідкуйте за тим, щоб на обгортці стояли відповідні грифи “Схвалено” або “Рекомендовано МОН”.

 Кожен учбовий заклад обирає самостійно по якій програмі йому навчати учнів початкових класів . Тож на нашому сайті представлені робочі зошити від ведучих українських видавництв, які отримали схвалення на офіційному рівні.

 До кожного підручника у комплекті йдуть: зошити для письма, тематичного оцінювання, контролю знань, тренажери, друковані зошити.

 Додаткові матеріали дозволяють протестувати учня та перевірити, наскільки добре він засвоїв ті чи інші знання під час шкільних уроків та виконання домашніх завдань .

 До переліку основних входять  підручники з читання, письма, англійської, нового предмету – інформатики та декількох додаткових дісциплін.

 Ще декілька років тому інформатику починали вивчати зі старших класів, але тепер діти значно раніше дізнаються про те, що таке комп'ютер  і як саме він працює, тож цей предмет дуже важливий.

 Завдяки зручному пошуку та детальному опису знайти потрібний підручник чи зошит буде легко всього за декілька хвилин.

 Швидка доставка привезе увеь необхідний комплект по будь-якій адресі нашої країни за максимально короткий термін. Тож можете не хвилюватися за те, що дитині доведеться йти до школи без потрібних матеріалів, адже на нашому сайті завжди представлений найповніший перелік усіх необхідних підручників. Усі шкільні підручники завжди є в наявності.

Нові зошити для 2 класу за новою програмою 2016 року. | 0 Комментарии | Создать учётную запись

Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.


Функции пользователя

Войти

С нами:

Гости: 8

Лучшее


Что нового

СТАТЬИ за последние 24 часов

Новых статей нет

КОММЕНТАРИИ за последние 2 дней

Нет новых комментариев

Poll

Независимое тестирование

Как Вы считаете, улучшило ли качество образования в Украине внедрение независимого тестирования?

  •  Да
  •  Нет
  •  Сложно сказать

Результаты
Other polls | 1,251 voters | 10 Комментарии